Powered by Kleeja

اطلاعات و راهنمای آپلود

اطلاعات و راهنمای آپلود

آیا می دانید: جهان آپلود توسط سرورهای پرقدرت نت آذر میزبانی می شود ؟
تبلیغات شما در اینجا
درگاه بانکی و کیف پول الکترونیکی
قوانین
قوانین :
آپلود سنتر جهان آپلود یک بستررایگان برای آپلود فایل های شما با فرمت های مختلف است. استفاده از این سایت منوط به پذیرش قوانین و مقرراتی است که در این صفحه تعریف شده است و کاربران موظف اند که قبل از استفاده از سایت این قوانین را مطالعه کرده و پذیرفته باشند لذا موارد زیر در صورت دريافت گزارش کاربران و يا کنترل تصادفی مديريت سايت حذف خواهد شد و در صورت لزوم آی پی کاربر مسدود و دسترسی وی به سايت قطع خواهد شد. <br> • فایل مغاير با شئونات اخلاقی و ملی و قوانین جمهوری اسلامی ایران <p> • فایل دارای کپی رايت که حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است <p> • فایل توهين آميز به مقامات سياسی و اقليت های قومی و مذهبی <p> • مدیر سایت میتواند فایل های مخرب یا مخل ارائه سرویس مطلوب سایت را بدون اطلاع قبلی حذف کند <br> توجه : اطلاعات هیچ یک از کاربران اعم از آی پی و مکان جغرافیایی و غیره را ذخیره نمی کند.
آپلودسنتر جهان آپلود (worldup) آپلودسنتری رایگان و دایمی است که کاربران می توانند برای همیشه فایلها و تصاویر خود را آپلود کرده و به اشتراک بگذارند

جهان آپلود تصاویر و فایلها را برای همیشه بر روی سرور های خود میزبانی خواهد کرد و فقط تصاویری که به دستور مقامات جمهوری اسلامی خلاف قوانین کشور باشند حذف خواهد شد.

جهان آپلود اطلاعات هیچ یک از کاربران اعم از آی پی و مکان جغرافیایی و غیره را ذخیره نمی کند.

queue